Doceniając naszych stałych Klientów postanowiliśmy nagrodzić ich wytrwałość, opracowując dla nich program lojalnościowy.

Teraz oprócz licznych promocji proponujemy również gromadzenie punktów (sunfitek) wymiennych na nagrody w formie upustów cenowych.


Zbieraj SunFitki - odbieraj rabaty!

5 sunfitek - 30 zł

10 sunfitek - 60 zł

15 sunfitek - 100 zł

 

 

Aktualizacja regulaminu - 01.03.2019. Zmiana - Informujemy, że "sunfitkami" nagradzane są tylko zakupy usług w cenach regularnych !!

Przypominamy, że kupony w kolorze żółtym , z Sun-Fitkami w formie naklejki lub stempelka ważne były do dnia 30.06.2017. Po tym okresie straciły ważność.


Regulamin promocji programu lojalnościowego w Sun-Fit :

1. Za każde wydane 100 zł na zakup usługi w cenie regularnej otrzymują Państwo -1 (jedną) "sunfitkę" w postaci stempelka na Karcie Klienta. Zakupy sumujemy w skali miesiąca.

2. Po zebraniu 5-ciu "sunfitek", można zrealizować kwotę 30 zł, po zebraniu 10-ciu "sunfitek", kwotę 60 zł, i po zebraniu 15-tu "sunfitek", kwotę 100 zł

3. Zebrane kwoty można wykorzystać na zakup dowolnych zabiegów i karnetów w firmie Sun-Fit zgodnie z obowiązującym aktualnie cennikiem w cenach regularnych. Zakupy "sun-fitkami" dotyczą tylko usług.

4. Zakupy z wykorzystaniem "sunfitek" nie są premiowane kolejnymi "sunfitkami".

5. Zakupy usług w cenach promocyjnych nie są premiowane "sunfitkami"

6. "Sunfitek" nie wymieniamy na gotówkę, zrealizować można jedynie 5, 10 lub 15 kuponów, nie realizujemy pojedynczych "sunfitek".

7. Promocja nie jest ograniczona czasowo.

8. Karty Klienta z Sun-Fitkami są ważne 1 rok od daty ostatniego zakupu usługi za min. 100 zł. Każdy zakup usługi za min. 100 zł przedłuża ważność karty o kolejny rok !

9. Karty Klienta są imienne, "sunfitki" i nagrody przysługują tylko klientce korzystającej z usług Sun-Fit

10. Jeśli Twoja znajoma wykupi u nas dowolną usługę za min. 100 zł, Ty również otrzymasz "sunfitkę" za polecenie.

11. Wyraź swoją opinię o naszych usługach na naszym funpage'u na facebooku, a w podziękowaniu otrzymasz dwie "sunfitki"

12. Wystaw nam ocenę na google.pl , a w podziękowaniu otrzymasz dwie "sunfitki"