Rejestracja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przesyłanie materiałów promocyjnych na podany adres email.

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest SF Konsulting Anna Król (Sun-Fit Studio Doskonalenia Ciała) z siedzibą w Częstochowie, Ul. Brzeźnicka 9
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu będą przetwarzane, w celu wysyłki newslettera, czyli m.in. informacji na temat ofert czy promocji
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji usługi newsletter.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie do momentu wycofania przez Ciebie udzielonej zgody/wypisania się z newslettera, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi dystrybucji newslettera.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych odbywa się poprzez – e-mail: sunfit@sunfit.pl
  • Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Kontakt z Nami:

Dane kontaktowe:

SUN-FIT Studio Doskonalenia Ciała

ul. Brzeźnicka 9 (róg Dekabrystów), Częstochowa

Recepcja tel. 34 361 16 61 kom. 504 028 503

Menedżer kom. 501 636 501

E mail: sunfit@sunfit.pl

Godziny pracy:

pn.-pt. 9.00- 20.00

sb. 9.00 - 14.00


Dojazd do Nas:

program partnerskiprogram partnerski
Wykonanie: Grafmedia - Strony www Częstochowa