Menu Zamknij

Venus Legacy™ - multipolarna fala radiowa (RF)

V enus Legacy™ to najlepszy sposób na walkę z upartym tłuszczykiem i cellulitem.
Urządzenie łączy w sobie technologie wielobiegunowych fal radiowych oraz sprawdzoną metodę pulsacyjnego pola magnetycznego, dzięki czemu działa głęboko pod skórą, nawet do 4 cm. Temperatura kontrolowana jest na bieżąco za pomocą termometru, dzięki czemu w trakcie całego zabiegu utrzymujemy jej wysoki poziom (ok 42 st. na powierzchni) , a jednocześnie zapobiegamy przegrzaniu skóry.

Urządzenie Venus Legacy™ to pierwsze i jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA (amerykańskiej Agencji Żywności i Leków.) i stosujące technologię 4D® stanowiącą kombinację multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (PEMF), technologią VariPulse™ (VP) oraz technologią podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback).

Zastosowanie wspomnianej technologii, pozwala na wykonanie przy użyciu VenusLegacy™ bezpiecznych, bezbolesnych zabiegów, które nie wymagają okresu rekonwalescencji oraz charakteryzują się doskonałymi rezultatami. VenusLegacy™ to urządzenie o wielu zastosowaniach, które pozwala na osiągnięcie efektów klinicznych najszybciej spośród urządzeń dostępnych na rynku.
Wskazania:
- cellulit
- wiotka skóra brzucha, ramion, ud
- poprawa owalu twarzy
- likwidacja drugiego podbródka
- redukcja depozytów tłuszczowych


Zalecana seria 3-6 zabiegów jeden raz w tygodniu.
Cena pojedynczego zabiegu 30min. na ciało lub twarz to 250 zł
Pakiet 3 zabiegów - 660 zł
Pakiet 6 zabiegów -
1200 zł

Karboksyterapia medycznym dwutlenkiem węgla

To terapia o wielokierunkowym zastosowaniu, polegająca na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dokładnie odmierzonej ilości medycznego, laparoskopowego dwutlenku węgla, przy pomocy bardzo cienkiej igły (insulinówki).
Zabieg powoduje gwałtowne rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi wraz ze składnikami odżywczymi.
Tym samym poprawia się mikrokrążenie i odnowa komórek. Odpowiedzią na to jest reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Zapoczątkowany zostaje proces przebudowy w tkankach. Zabieg jest szeroko przebadany pod kątem efektów terapeutycznych, mechanizmów działania i objawów niepożądanych. Medyczny dwutlenek węgla do laparoskopii, podawany jest z certyfikowanej butli, dostarczanej przez uprawnionego producenta.
Wskazania
Karboksyterapia pomoże w pogrubieniu naskórka, zredukowaniu kurzych łapek, worków i cieni pod oczami, przepuklin tłuszczowych pod dolna powieką. Zredukuje zmarszczki, blizny, rozstępy, cellulit, tkankę tłuszczową. Pomoże w redukcji łysienia poprzez wzmocnienie cebulek włosów i zapobieganie ich wypadaniu. Inne zalecenia do karboksyterapii to: zwiotczenia skóry, regeneracja dłoni i poprawa kolorytu skóry dłoni, dotlenienie skóry, zwiotczenia skóry po ciąży i utracie wagi ciała, opadające powieki oraz wspomagająco przy liposukcji.

Zalecana ilość zabiegów w serii to od 6 do 20.
Cena zabiegu ciało lub twarz - 150 zł

Masaż podciśnieniową bańką chińską GreenVac ®

W naszym  gabinecie wykonujemy masaż podciśnieniową "bańką"  chińską na doskonałym urządzeniu GreenVac. Nie pracujemy gumową bańką ! Masaż z wykorzystaniem rządzenia pozwala nam na płynną regulację stopnia zassania skóry, przez co dostosowujemy parametry masażu do odczuć Klientki oraz kondycji skóry.
Zabieg jest bardzo przyjemny, a efekty doskonałe.
Masaż bańką chińską to jedna z najbardziej popularnych formy drenażu limfatycznego redukującego cellulit. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.
Masaż bańką chińską uda pośladki trwa 30  minut, powinien być wykonywany seriach (min. 10 zabiegów), z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu.

Cena pojedynczego zabiegu uda pośladki 30 min. - 100 zł
Cena zabiegu 45 min. uda, pośladki, brzuch - 140 zł
Pakiet 10 zabiegów 30 min. - 800 zł / 45 min. - 1 200 zł

Bandaże Arosha

Bandaże Arosha to opracowane we włoskich laboratoriach programy zabiegowe na różne problemy estetyczne: cellulit, obrzęki, ujędrnienie, modelowanie sylwetki , wyszczuplanie, lifting biustu.
Bandaże nasączone są substancjami aktywnymi takimi jak : kofeina, escyna, ekstrakt z Guarany, wąkrotka azjatycka, wyciąg z algi brunatnej, kwas mlekowy, sól morza martwego.
Zabiegi, które wykonujemy w pakietach poprzedza jeden z peelingów ciała: oparty na kwasie glikolowym, peeling enzymatyczny lub peeling szczotką Arosha wykonaną z naturalnego włosa. Następnie owijamy ciało na ok. 30 min. bandażem Arosha. Na zakończenie nakładamy krem Arosha. W programach zabiegowych występują również ampułki antycellulitowe.

Bandaże Arosha dostępne są jako samodzielny zabieg antycellulitowy lub ujędrniający - cena zabiegu - 180 zł , w połączeniu z elektrostymulacją lub presoterpią - 210 zł
Rodzaj bandażu dobieramy do problemu estetycznego.

Arosha proponuje też programy zabiegowe wyszczuplające lub antycellulitowe w pakiecie 8 zabiegów wieloetapowych: peeling, ampułka, bandaż - cena pakietu 1600 zł
(presoterapia do każdego zabiegu gratis)
.

Presoterapia - drenaż limfatyczny

Presoterapia to skuteczny i prosty sposób na poprawienie krążenie krwi w organizmie i zmniejszenia zastojów limfatycznych. Do zabiegu wykorzystywany jest kombinezon, składający się z trzech mankietów, które zakładamy na nogi i brzuch. Powietrze tłoczone jest podciśnieniowo do poszczególnych komór kombinezonu, powodując rytmiczne, stopniowe uciskanie poszczególnych partii ciała. Ustawiamy odpowiedni program zabiegowy.

Wskazania:
- cellulit
- zastoje wodne
- poprawa krążenia

Czas zabiegu - 30 min. cena 50 zł
Pakiet 10 zabiegów 400 zł