Menu Zamknij

Treningi na bieżni

Do dyspozycji Państwa mamy dwie NOWE bieżnie w podciśnieniu Body Space Vacu&Therm z podczerwienią.
Jako jedyni w Częstochowie oferujemy trening na bieżni Body Space Vacu&Therm , wyposażonej w lampy zdrowotne Philips Infrared !!
Ćwicz na najlepszym sprzęcie, Twoje ciało i zdrowie jest tego warte!

W wyniku wykonywanego ruchu na bieżni i panującym w kapsule podciśnieniu dochodzi do polepszenia krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie z natury kobiet odkładają się większe ilości tłuszczu: uda, pośladki, talia, brzuch.
Podczas ćwiczeń na bieżni w podciśnieniu dochodzi do podwyższonego wyzwalania substratów tłuszczowych (wolne kwasy tłuszczowe) z tkanki tłuszczowej oraz na skutek lepszego krążenia krwi, także do ich szybszego odtransportowania do tkanki mięśniowej, gdzie w wyniku procesów utleniania, zachodzących w mitochondriach, powstaje dwutlenek węgla i woda.
Panujące w kapsule podciśnienie powoduje również poprawę krążenia limfy, odpowiadającej za usuwanie nadmiernych płynów i zbędnych produktów przemiany materii. Efektem jest wygładzenia skóry, poprawa jej jędrności oraz szybka redukcja obwodu sfer problemowych: uda, biodra, talia, brzuch.
W urządzeniach Vacu&Term dobroczynna moc podciśnienia i podczerwieni została połączona w celu maksymalnej intensyfikacji wysiłku fizycznego i osiąganych efektów. To unikalne połączenie stwarza nieosiągalne do tej pory możliwości redukcji cellulitu, utraty zbędnych kilogramów i ogólnej poprawy wyglądu.

Działanie podciśnienia
Polega na ściąganiu większej ilości krwi w dolne partie ciała - co powoduje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej w porównaniu z tradycyjnym treningiem aerobowym. W urządzeniach Vacu&Term dolna, ta najbardziej problematyczna część ciała zostaje szczelnie zamknięta w kapsule i poddawana na przemian działaniu podciśnienia i ciśnienia atmosferycznego. Stosowanie podciśnienia przy jednoczesnym wysiłku fizycznym służy aktywnemu spalaniu kalorii, przyśpiesza odchudzanie, krążenie krwi i gwarantuje intensywne spalanie tkanki tłuszczowej z „trudnych okolic” (brzuch pośladki, uda) jak również redukcję cellulitu.

Promieniowanie podczerwone
Promienniki podczerwieni firmy Philips do zastosowań zdrowotnych i pielęgnacyjnych są przeznaczone do leczenia głęboko ulokowanych źródeł bólu mięśni oraz urazów sportowych. Te reflektory żarowe doskonale sprawdzają się jako lokalne źródła ciepła do leczenia dolegliwości mięśniowych. Mogą również służyć do usuwania bólów reumatycznych. Dowiedziono, że ta forma terapii przyspiesza także leczenie różnego rodzaju urazów, takich jak kontuzje sportowe czy rany wolne od infekcji. Często przynoszą bardzo szybką i skuteczną ulgę. Metoda ta polega na lokalnej poprawie krążenia krwi w skórze w wyniku rozszerzania się naczyń. Skutkiem reakcji organizmu jest przyspieszenie transportu metabolitów i innych kluczowych związków biochemicznych, czyli przyśpieszenie przemiany materii, w tym tłuszczów. Dodatkowe korzyści polegają na głębszym wnikaniu fal w ciało, co powoduje wrażenie przyjemnego rozlewania się ciepła.

Vacu&Therm efekty treningów:
- likwidacji cellulitu
- przyśpieszenia przemiany materii – szybkie spalanie tkanki tłuszczowej (uda, brzuch, pośladki).
Maksymalne przyśpieszenie krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej powoduje dwukrotne przyśpieszenie procesów przemiany materii efektem czego jest:  
- szybka utrata zbędnych kilogramów oraz cellulitu.
- wyszczuplanie i modelowanie sylwetki
- poprawa kondycji fizycznej
- poprawa krążenia i układu limfatycznego
- szybkie usuwanie toksyn i substancji szkodliwych z organizmu w wyniku maksymalnie intensywnego pocenia się
- wyzwolenie hormonów szczęścia podczas sesji treningowej
- poprawa kondycji układu sercowo-naczyniowego 
- zwiększenie częstotliwości akcji serca do wartości jakie osiągane są u ludzi intensywnie uprawiających ćwiczenia fizyczne,
- działanie przeciwbólowe – działa przeciwbólowo, ogólnoustrojowo w leczeniu urazów oraz przewlekłych dolegliwości pochodzenia neurologicznego i reumatoidalnego.
 Zaleca się od 10 do 20 zabiegów w jednej serii (jeden zabieg to tylko 30 minut) Pełna oferta treningów w cenniku.