Menu Zamknij

Serdecznie zapraszamy na holistyczną pielęgnację twarzy z wykorzystaniem skutecznych, manualnych technik masażu liftingującego , drenującego, relaksacyjnego i modelującego, które są doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.

K O B I D O - japoński liftingujący masaż twarzy

Masaż twarzy KOBIDO  jest to masaż tkanek głębokich mięśni twarzy w celu rozluźnienia struktury tworzących zmarszczki mimiczne.
KOBIDO to zbiór różnych technik masażu twarzy: masażu tkanek głębokich, drenażu liftingującego, elementy masażu relaksującego niwelujące napięcia mięśniowe,  lifting, akupresura.

Kobido to godzinna sesja masażu, pozwalająca uzyskać dodatkowy efekt regeneracji i odzyskania sił gdzie poprzez pracę na punktach akupresurowych przywracamy harmonię całego organizmu.
Szybkość oraz manipulacja ręką, z jaką działa terapeuta wpływa na osiągnięcie doskonałego efektu liftingującego. Pomaga zniwelować napięcia mięśniowe, powodujące zmarszczki mimiczne, oczyścić skórę usuwając toksyny i zanieczyszczenia poprzez drenaż, stymulować metabolizm komórkowy, co przyczynia się do szybszej regeneracji skóry, zniwelować nadmierne napięcie w okolicach szyi, klatki piersiowej i owalu twarzy oraz stymulować produkcję składników skóry- kolagen i elastynę.

Godzinna sesja intensywnego masażu twarzy to koszt 200 zł
Polecamy również na prezent dla bliskiej Ci osoby.

W zależności od kondycji skóry zalecamy serię 3-6 zabiegów w odstępach 1-2 tygodnie.
 

K A S S A J I  - drenujący masaż twarzy

Kassaji to rodzaj drenażu limfatycznego twarzy, wykonywanego naturalnym kamieniem o specjalnym podłużnym kształcie.
Nie tylko drenuje, ale też rozluźnia mięśnie i wyjątkowo koi układ nerwowy. To zabieg wyjątkowo regenerujący i relaksujący. To również doskonała alternatywa dla osób z nadwrażliwą skórą, trądzikową, naczyniową, którym nie można stosować mocnych i bolesnych technik.
Stymuluje układ limfatyczny, a charakterystyczne ruchy to uciskanie, lekkie drapanie i przesuwanie kamieniem skóry tak, aby zlikwidować obrzęki, poprawić ukrwienie i krążenie chłonki. Kassaji cieszy się w Japonii wielką popularnością. Zapewnia widoczne i niemal od razu odczuwalne długotrwałe efekty, które trudno uzyskać innym, tak samo przyjemnym sposobem.
Sesja Kassaji daje szerokie spektrum działania: skuteczny lifting, likwidacja obrzęków, poprawa struktury twarzy, ukrwienia i krążenia chłonki, rzeźbienie twarzy, poprawa drożności zatok i jakości oddechu, a poprzez pracę na punktach akupresurowych przywrócenie harmonii całego organizmu.

Godzinna sesja intensywnego masażu twarzy to koszt 200 zł
Polecamy również na prezent w formie voucher upominkowego dla bliskiej Ci osoby.

W zależności od kondycji skóry zalecamy serię 3-6 zabiegów w odstępach 1-2 tygodnie.

Z O G A Face Integration - odmładzanie twarzy

Zoga Face Integration to manualne estetyczne modelowanie twarzy i ciała przy pomocy technik manipulacji mięśni, które oddziałują na tkanki w celu normalizacji napięcia mięśniowo-powięziowego obszaru dekoltu, czepca i mięśni mimicznych. Poprawia przepływ limfy i krążenia tkankowego a finalnie odmładza i liftinguje twarz.
Zabieg rewelacyjnie zmniejsza napięciowe bóle migrenowe, wygładza zmarszczki mimiczne oraz ujędrnia tkanki. Przywrócenie naturalnej symetrii twarzy sprawia też, że wyglądamy atrakcyjniej. Przy regularnym korzystaniu z Zogi Face poprawia się także cała nasza sylwetka, korygują się skrzywienia i wady postawy. Podstawowymi efektami przy wykorzystaniu metody estetycznej integracji twarzy są: konturowanie owalu, likwidacja efektu zwiotczenia skóry, wyrównanie rzeźby skóry, uzyskanie efektywnego drenażu limfatycznego, poprawa przepływu krwi żylnej i aktywacja przemiany tkankowej, przypływ energii i sił witalnych, zwiększona zdolność do pracy i dobry nastrój.

Sesja Zoga Face trwa 90 min. , koszt 250 zł

W zależności od kondycji skóry zalecamy serię 3-6 zabiegów w odstępach 1-2 tygodnie.

F A C E M O D E L I N G - intensywna terapia liftingu twarzy

Facemodeling to unikalna technika ręcznego modelowania twarzy.
Jest to w pełni naturalne i holistyczne odmładzanie twarzy.
Na naturalny efekt i skuteczność tej metody składa się szereg unikalnych technik: mioplastyka, elementy terapii czaszkowo- krzyżowej, akupresura, masaż interplastyczny i kinesiotaping estetyczny.

Facemodeling wizualnie odmładza i poprawia jakość skóry. Dzięki tej metodzie odmładzamy tkanki, uzyskujemy korektę estetyczna, uwalniamy napięcia i blokady. Odbudowujemy skórę, naczynia włosowate, poprawiamy cyrkulację krwi, a to prowadzi do lepszego odżywienia tkanek. Niwelujemy bruzdy, obrzęki, cienie pod oczami. W konsekwencji nasza twarz, szyja, dekolt wyglądają młodziej i zdrowiej.

Terapia Facemodelingu trwa 90 min. - koszt 350 zł

Zabiegi wykonujemy w odstępach 2-3 tygodni,.