Menu Zamknij

Zabiegi ujędrniające

Venus Legacy™ - multipolarna fala radiowa (RF)

Fala radiowa emitowana przez urządzenie V enus Legacy™ to doskonały zabieg ujędrniający.

Urządzenie łączy w sobie technologie wielobiegunowych fal radiowych oraz sprawdzoną metodę pulsacyjnego pola magnetycznego, dzięki czemu działa głęboko pod skórą, nawet do 4 cm. Temperatura kontrolowana jest na bieżąco za pomocą termometru, dzięki czemu w trakcie całego zabiegu utrzymujemy jej wysoki poziom (ok 42 st. na powierzchni) , a jednocześnie zapobiegamy przegrzaniu skóry.

Urządzenie Venus Legacy™ to pierwsze i jedyne urządzenie posiadające certyfikat FDA (amerykańskiej Agencji Żywności i Leków) i stosujące technologię 4D® stanowiącą kombinację multipolarnej fali radiowej (RF) z impulsowym polem magnetycznym (PEMF), technologią VariPulse™ (VP) oraz technologią podniesienia temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (Real Time Thermal Feedback).

Zastosowanie wspomnianej technologii, pozwala na wykonanie przy użyciu VenusLegacy™ bezpiecznych, bezbolesnych zabiegów, które nie wymagają okresu rekonwalescencji oraz charakteryzują się doskonałymi rezultatami. VenusLegacy™ to urządzenie o wielu zastosowaniach, które pozwala na osiągnięcie efektów klinicznych najszybciej spośród urządzeń dostępnych na rynku.
Wskazania:
- cellulit
- wiotka skóra brzucha, ramion, ud
- poprawa owalu twarzy
- likwidacja drugiego podbródka
- redukcja depozytów tłuszczowych


Zalecana seria 3-6 zabiegów jeden raz w tygodniu.
Cena pojedynczego zabiegu 30min. na ciało lub twarz to 250 zł
Pakiet 3 zabiegów - 660 zł
Pakiet 6 zabiegów -
1200 zł

Endermologia LPG ® Alliance / Integral II

Pracujemy na oryginalnych urządzeniach francuskiej firmy LPG® model Alliance i Integral II
Jako jedyni w Częstochowie posiadamy dwa modele Endermologii.
Alliance to najnowsza technologia - głowica zabiegowa posiada ruchomą klapkę i rolkę , przez co ruch głowicy jest jednostajny , Integral II posiada głowice z dwoma ruchomymi rolkami , pracującymi w różnych trybach i przy różnej kombinacji ruchów.
Oba zabiegi są niezmiernie przyjemne a efekty porównywalne, wybór urządzenia należy do Klientki.
Wskazania i działanie :
- intensywne modelowanie ciała, zmniejszenie obwodów, podkreślenie kształtów
- działanie antycellulitowe, wyrównanie struktury skóry, rozbicie grudek tłuszczowych
- ujędrnienie skóry , redukcja zwiotczeń

Jak wygląda zabieg modelowania sylwetki Endermologia LPG®?
Pierwszym etapem jest ocena stanu skóry i kształtu sylwetki przez profesjonalnie przeszkoloną osobę, która będzie wykonywać zabieg.
Klientka zakłada bawełniany kostium, przez który wykonywany jest masaż. Można zostać w swojej bieliźnie (zalecane stringi) lub skorzystać z bielizny jednorazowej dostępnej w Studio. Kostium jest kilkukrotnego użytku, z powodzeniem można go wykorzystać do całej serii 10 zabiegów.
Kostium stanowi pewną barierę zabezpieczającą przed zbyt intensywnym zassaniem lub podrażnieniem skóry, zapobiega też mechanicznemu działaniu na podskórne naczynia krwionośne , dlatego ryzyko ich pękania jest znikome. Endermologie możemy stosować u osób z problemami naczyniowymi.
Następnie dobrany zostaje program zabiegu odpowiadający indywidualnym potrzebom pacjenta.

Endermologia LPG®  Alliance™   / Integral II
Pojedynczy zabieg
Czas zabiegu 35 min.160 zł / 50 min190 zł

Pakiet 10 zabiegów 35 min – 1 390 zł
Pakiet 10 zabiegów 50 min. – 1 690 zł
(kostium lub zabieg 15min. gratis)
Zapraszamy do działu PROMOCJE


Masaż podciśnieniową bańką chińską GreenVac ®

W naszym Studio wykonujemy masaż podciśnieniową "bańką"  chińską na doskonałym urządzeniu GreenVac. Nie pracujemy gumową bańką ! Masaż z wykorzystaniem rządzenia pozwala nam na płynną regulację stopnia zassania skóry, przez co dostosowujemy parametry masażu do odczuć Klientki oraz kondycji skóry.
Zabieg jest bardzo przyjemny, a efekty doskonałe.
Masaż bańką chińską to jedna z najbardziej popularnych formy drenażu limfatycznego redukującego cellulit. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Ma nieocenioną moc w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.
Masaż bańką chińską uda pośladki trwa 30  minut, powinien być wykonywany seriach (min. 10 zabiegów), z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Profilaktycznie jednak przynajmniej 1 raz w tygodniu.

Cena pojedynczego zabiegu uda pośladki 30 min. - 120 zł
Cena zabiegu 45 min. uda, pośladki, brzuch - 150 zł
Pakiet 10 zabiegów 30 min. - 950 zł / 45 min. - 1 400 zł

Bandaże Arosha

Bandaże Arosha to opracowane we włoskich laboratoriach programy zabiegowe na różne problemy estetyczne: cellulit, obrzęki, ujędrnienie, modelowanie sylwetki , wyszczuplanie, lifting biustu.
Bandaże nasączone są substancjami aktywnymi takimi jak : kofeina, escyna, ekstrakt z Guarany, wąkrotka azjatycka, wyciąg z algi brunatnej, kwas mlekowy, sól morza martwego.
Zabiegi, które wykonujemy w pakietach poprzedza jeden z peelingów ciała: oparty na kwasie glikolowym, peeling enzymatyczny lub peeling szczotką Arosha wykonaną z naturalnego włosa. Następnie owijamy ciało na ok. 30 min. bandażem Arosha. Na zakończenie nakładamy krem Arosha. W programach zabiegowych występują również ampułki antycellulitowe.

Bandaże Arosha dostępne są jako samodzielny zabieg antycellulitowy lub ujędrniający - cena zabiegu - 180 zł , w połączeniu z elektrostymulacją lub presoterpią - 210 zł
Rodzaj bandażu dobieramy do problemu estetycznego.

Arosha proponuje też programy zabiegowe wyszczuplające lub antycellulitowe w pakiecie 8 zabiegów wieloetapowych: peeling, ampułka, bandaż, maska - cena pakietu 1500 zł
(presoterapia do każdego zabiegu gratis)
.

E lektorstymulacja BOTT®

Zabieg elektrostymulacji mięśni polega na ich stymulacji  prądem o maksymalnym napięciu 20 Voltów. Impuls elektryczny stymuluje mięsień do pracy, który czerpie energię z komórek tłuszczowych, skutecznie ją redukując.
Do zabiegu używamy elektrod, które rozkładamy na ciele , na zakończeniach mięśni , aby stymulować ich pracę na całej długości. Ustawiamy odpowiedni program dopasowany do problemu (ujędrnienie, wyszczuplenie, cellulit) różniący się głębokością i długością impulsu. Intensywność zabiegu dostosowujemy do odczuć Klienta.

Zabiegiem może być objęty jeden obszar np. brzuch lub uda lub pośladki lub całe ciało.

Zabiegi zalecamy wykonywać w seriach!
Elektrostymulacja na wybraną część ciała zabieg 30 min. (brzuch / uda/ pośladki/ piersi/ - pakiet 10 zabiegów - 400 zł 
Elektrostymulacja na całe ciało zabieg 45 min. (uda, pośladki, brzuch, ramiona, piersi) - pakiet 10 zabiegów  600 

Rollmasaż

Rollmasaż - to forma drenażu limfatycznego wykonywanego na urządzeniu zwanym "rolkami" , wyposażonego w obracający się bęben z drewnianymi rolkami, który intensywnie pobudza krążenie masowanych części ciała i powoduje rozbicie podskórnej tkanki tłuszczowej.

Dotykamy się do urządzenia, wykonując odpowiednie pozycje i masujemy poszczególne partie ciała . Masaż odbywa się w kierunki przepływu limfy do węzłów chłonnych, dzięki czemu drenujemy i odprowadzamy wraz z limfą składniki przemiany materii. 

Po serii masaży zauważamy znaczne poprawienie wygładu skóry i wymodelowanie ciała.
Zmniejsz się cellulit, ciało jest jędrne i ma ładny kształt.

Rollmasaż to najprostsza i bardzo tania forma masażu antycellulitowego i modelującego.
Ma wiele zalet, poprawia nie tylko wygląd , ale i samopoczucie, krążenie , redukuje stres.

W naszych urządzeniach dostępne są też lampy infrared, które dodatkowo podgrzewają tkankę podskórną , a tym samym zwiększają metabolizm.

Pojedyncza sesja godzinnego masażu to tylko 25 zł !!
Karnety:
5 wejść - 100 zł , 10 wejść - 170 zł , 15 wejść - 225 zł
podczerwień dodatkowo płatna 5 zł do każdego masażu

Serdecznie zapraszamy z przyjaciółką - mamy dwa urządzenia, to doskonały sposób na spędzenie razem miłego popołudnia .