Menu Zamknij

Inne zabiegi kosmetyczne

Japońska pielęgnacja twarzy

Każdy zabieg oczyszczający możemy połączyć z japońską pielęgnacją twarzy, opartą na 10 krokach pielęgnacyjnych.
Japońska pielęgnacja to holistyczne podejście do pielęgnacji: oczyszczenie, peeling, kosmetyk, maska, masaż. To rytuał łączący działanie różnych technik zabiegowych (w tym oczyszczających) z dobroczynnym działaniem masażu .

Korzyści płynące z japońskiej pielęgnacji twarzy to przede wszystkim - oczyszczenie, nawilżenie i wyciszenie dla skóry twarzy , jak i całego ciała.
Japońskie dbanie o urodę to dbanie o skórę, a dbanie o skórę należy ewidentnie do kategorii ZDROWIE. Na tym polega zasadnicza różnica w japońskim podejściu, gdzie przede wszystkim stawia się na prawdziwą pielęgnację, w odróżnieniu od szybkiego upiększania i maskowania niedoskonałości.

Japońską pielęgnację łączymy z :
- Peelingiem kawitacyjnym
- Mikrodermabrazją diamentową
- Peelingiem chemicznym (kwasami)
- masażem twarzy KOBIDO , Kassaji

Koszt japońskiej pielęgnacji 150

Trwała depilacja owłosienia przez Elektrolizę aparatem Apilus

Problematyczne , jasne , pojedyncze włosy najczęściej w okolicy twarzy , brody, szyi, klatki piersiowej, usuniesz u nas za pomocą techniki zwanej elektrolizą. Działamy na pojedynczego włosa, wsuwając bezboleśnie w cebulkę cieniutką igłę i podajemy prąd o bardzo wysokiej częstotliwości 13,56 MHz z dokładnością do setnej sekundy, zapewniając komfort oraz krótki czas wykonywania zabiegu. Cebulka włosa zostaje zniszczona !

Koszt zabiegu w zależności od obszaru 140 - 200 zł

Zamykanie naczyń krwionośnych na twarzy poprzez Elektrokoagulację aparatem Apilus

Naczynka zamykane są poprzez elektrokoagulację prądem o wysokiej częstotliwości. Zaletą zabiegu jest precyzyjność, co najlepiej sprawdza się w okolicy nosa. Pracujemy na policzkach, nosie, dekolcie.
Usuwamy też rubinki i drobne zmiany naczyniowe, w tym włókniaki.

Koszt zabiegu naczynka w zależności od obszaru 150 zł - 300 zł
Włókniaki w zależności od ilości 100 zł  - 300 zł