Menu Zamknij

Zabiegi wyszczuplające

Kriolipoliza CoolTech®

Kriolipoliza to nieinwazyjna i  bezbolesna metoda redukcji się tkanki tłuszczowej, poprzez jej zamrażanie. Technologia CoolTech® hiszpańskiej firmy COCCON Medical jest jedną z najnowocześniejszych na rynku.
Stała temperatura zabiegowa (-8°C) oraz skrupulatnie określony czas chłodzenia zapewniają skuteczność terapii. Doprowadzamy do zamrożenia komórek tłuszczowych, powodując ich apoptozę , czyli obumieranie.
Kriolipoliza porównywalna jest do zabiegu odsysania tłuszczu. Kontrolowane zamrażanie powoduje ubytek komórek tłuszczowych na poziomie ok. 20 - 30% przy jednym zabiegu.

Zalecamy serię maksymalnie 3 zabiegów na jeden obszar ciała w odstępach 4-6 tygodni.

Jak wygląda zabieg?
Każdy zabieg poprzedzamy konsultacją, omawiamy wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, wyznaczmy obszar , dokonujemy pomiarów i dokumentację zdjęciową.
Miejsce zabiegowe zabezpieczamy oryginalną membraną przeciwodmrożeniową, przykładamy i przysysamy głowicę do ciała . Zabieg trwa 70 min. (uda wewnętrzne 60 min.), temperatura mrożenia - 8 st.C.
Po zabiegu przez ok 2-3 tygodnie utrzymuje się stan zapalny , może wystąpić bolesność, opuchnięcie , brak czucia w miejscu zabiegu.

Zalecane jest po wykonanie bezpośrednio po zabiegu drenażu falą uderzeniową STORZ , a ok tygodnia po, rozpocząć serię masaży drenujących Endermologią LPG.

Ceny zabiegów w naszym Studio to:
Mała głowica (na mały brzuch) - 549 zł
Duża głowica DOUBLE obejmująca dolną lub górną powierzchnię brzucha, a czasem też cały brzuch - 749 zł
Dwie głowice małe w jednym zabiegu na różne obszary ciała (boki, bryczesy, wewnętrzne uda, nad kolanami, motylki, ramiona) - 849 zł

PROMOCJA
Drugi obszary ciała wykupiony lub zrealizowany przy jednej wizycie
10 % taniej
 


Endermologia LPG ® Alliance / Integral II

Pracujemy na oryginalnych urządzeniach francuskiej firmy LPG® model Alliance i Integral II
Jako jedyni w Częstochowie posiadamy dwa modele Endermologii.
Alliance to najnowsza technologia - głowica zabiegowa posiada ruchomą klapkę i rolkę , przez co ruch głowicy jest jednostajny , Integral II posiada głowice z dwoma ruchomymi rolkami , pracującymi w różnych trybach i przy różnej kombinacji ruchów.
Oba zabiegi są niezmiernie przyjemne a efekty porównywalne, wybór urządzenia należy do Klientki.
Wskazania i działanie :
- intensywne modelowanie ciała, zmniejszenie obwodów, podkreślenie kształtów
- działanie antycellulitowe, wyrównanie struktury skóry, rozbicie grudek tłuszczowych
- ujędrnienie skóry , redukcja zwiotczeń

Jak wygląda zabieg modelowania sylwetki Endermologia LPG®?
Pierwszym etapem jest ocena stanu skóry i kształtu sylwetki przez profesjonalnie przeszkoloną osobę, która będzie wykonywać zabieg.
Klientka zakłada bawełniany kostium, przez który wykonywany jest masaż. Można zostać w swojej bieliźnie (zalecane stringi) lub skorzystać z bielizny jednorazowej dostępnej w Studio. Kostium jest kilkukrotnego użytku, z powodzeniem można go wykorzystać do całej serii 10 zabiegów.
Kostium stanowi pewną barierę zabezpieczającą przed zbyt intensywnym zassaniem lub podrażnieniem skóry, zapobiega też mechanicznemu działaniu na podskórne naczynia krwionośne , dlatego ryzyko ich pękania jest znikome. Endermologie możemy stosować u osób z problemami naczyniowymi.
Następnie dobrany zostaje program zabiegu odpowiadający indywidualnym potrzebom pacjenta.

Endermologia LPG®  Alliance™   / Integral II
Pojedynczy zabieg
Czas zabiegu 35 min.160 zł / 50 min190 zł

Pakiet 10 zabiegów 35 min – 1 390 zł
Pakiet 10 zabiegów 50 min. – 1 690 zł
(kostium lub zabieg 15min. gratis)
Zapraszamy do działu PROMOCJE